salih ağaoğlu logo

ÜCRETSİZ KARGO

7/24 ALIŞVERİŞ

7/24 DESTEK

NEDEN BİZ?

Neden Konum at gelsin

NELER YAPIYORUZ
Hepimizin bildiği gibi, hızla artan bir nüfusumuz ve genç bir neslimiz var her alanda olduğu gibi tarım ve hayvansal ürünlere olan gereksinimde her geçen gün hızla artmakta.
Özellikle son dönemlerde kişi yaşamının daha kaliteli ve sağlıklı olması yolunda bir çok araştırma, geliştirme ve yoruma açık tartışmalar bulunmakta, tabi bunun nedeni tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kimyasal girdi kullanımın yoğun olması, konvansiyonel üretime yönelmenin artması yatmaktadır. 
İşte bu süreçlerin canlı tanığı olan  Konumat Gelsin Markası   geleneksel çizgisini bozmadan gelişen sistemlerle birlikte yüksek düzeyde önce sağlık ve sağlıklı nesiller diyerek,çiftlik ürünlerini bulunduğunuz yerde isteme hakkına sahip çıktı  “Nerede yaşarsan yaşa, yada nerede olursan ol  ama sağlıklı ol” diyerek  bir tıkla sağlıklı ürün talebinize kulak verdi  ve teknoloji ile sağlık arasında dengeyi kurdu

Bu fikir sizin

“Zamanın değerini anlamak”

Kentte yaşamı demek sosyal yaşamın yok olması demek değildir sıkışıklık,stres,gürültü  bizlerin daha sakin yerlere mümkünse doğaya yöneltmekte  daha anlamlı ve biraz mutlu zaman geçirmek isteyenlerin tercihi klasik  adıyla sosyal içerikte kapsayan piknikler, davetler ve organizasyonlardır .işte konum at gelsin fikri şehre çok uzak olduğumuz bir anda  beyaz peynir isteyen  küçük aile bireyimize yönelik bir  esperi idi ve o gün neden olmasın dedik….

 

Birlikte ve doğal

Konum at gelsin teknolojiyi kullanarak doğal beslenmeyi yaşamınızın odak noktasına koymak istiyoruz

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiyi Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması sayfamızdan bulabilirsiniz.